DatoTidLagBaneAvdeling
08/15/202419:00 – 20:24Rana FK G14-1 – Bossmo/Ytt. G14-3Hauknes KgbG14 SMG 1.div avd.2 H.land (runde 11)
08/17/202416:00 – 17:45Bossmo & Ytteren Menn 1 – Junkeren Menn 2Hauknes Kgb4.div HESA (runde 11)
08/19/202417:00 – 18:25Rana FK G15-1 – Bossmo/Ytt. G14-1Hauknes KgbG15 Gutter 1.div avd.2 H.land (runde 8)
08/19/202419:00 – 20:24Rana FK G13-1 – Olderskog G13-2Hauknes Kgb 9AG13 SMG 9er 2.div avd.3 H.land (runde 9)
08/20/202419:00 – 20:24Rana FK G14-2 – Bossmo/Ytt. G14-2Hauknes KgbG14 SMG 1.div avd.2 H.land (runde 12)
08/21/202419:00 – 20:09Åga G10 1 – Bjerka G10 1Hauknes 7erG10 Minigutt 7er avd.5 Rana (runde 10)
08/22/202418:00 – 18:54Åga J8 1 – Nesna IL J9 2015Åga hallen 5erJ8/J9 MJ 5er avd.2 Rana (runde 7)
08/24/202415:00 – 16:29Bossmo/Ytt. J15-1 – Sport Torghatten J15-1Hauknes KgbJ15 Jenter 1.div avd.2 H.land (runde 10)
08/25/202412:00 – 13:24Åga G12 1 – Herøy G12 1Hauknes Kgb 9BG12 LG 9er avd.4 H.land (runde 8)
08/26/202418:30 – 19:39Bossmo/Ytt. G11 2 – Sandnessjøen G11 1Hauknes 7erG11 LG 7 er avd.3 H.land (runde 10)
08/26/202418:30 – 19:54Åga G13-1 – Olderskog G13-1Hauknes Kgb 9AG13 SMG 9er 1.div avd.2 H.land (runde 10)
08/27/202418:30 – 19:39Åga G11 1 – Sandnessjøen G11 2Hauknes 7erG11 LG 7 er avd.3 H.land (runde 10)
08/27/202420:00 – 21:29Bossmo/Ytt. J15-1 – Rana FK J15-3Hauknes KgbJ15 Jenter 1.div avd.2 H.land (runde 4)
08/28/202419:00 – 20:09Åga J11 åga 1 – Selfors J11 1Hauknes 7erJ11 LJ 7er avd. 2 H.land (runde 9)
08/29/202419:00 – 20:09Åga J10 1 – Selfors J10 1Hauknes 7erJ10 MJ 7er avd.2 H.land (runde 8)
08/29/202420:00 – 21:29Bossmo/Ytt. G17-1 – Rana FK G17-1Hauknes KgbG17 Gutter 1.div avd.2 H.land (runde 10)
08/31/202415:00 – 16:45Bossmo & Ytteren Menn 1 – Rana FK 2 MennHauknes Kgb4.div HESA (runde 13)
09/01/202413:00 – 14:29Bossmo/Ytt. G17-1 – Sømna IL G17-1Hauknes KgbG17 Gutter 1.div avd.2 H.land (runde 5)
09/03/202419:00 – 20:14Åga J13-1 – Bossmo/Ytt. J13-1Hauknes Kgb 9AJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 11)
09/04/202418:30 – 19:39Åga J11 åga 1 – Halsøy J11 1Hauknes 7erJ11 LJ 7er avd. 2 H.land (runde 10)
09/05/202418:00 – 18:54Åga J8 1 – Bossmo/Ytt. J9 1Åga hallen 5erJ8/J9 MJ 5er avd.2 Rana (runde 10)
09/05/202418:15 – 19:24Åga G10 1 – Korgen G10 Hauknes 7erG10 Minigutt 7er avd.5 Rana (runde 12)
09/05/202419:00 – 20:24Rana FK G14-2 – Storforshei G14-1Hauknes Kgb 9BG14 SMG 1.div avd.2 H.land (runde 14)
09/09/202419:00 – 20:14Åga J13-2 – Åga J13-1Hauknes Kgb 9AJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 12)
09/10/202419:00 – 20:09Bossmo/Ytt. J10 2 – Åga J10 1Hauknes 7erJ10 MJ 7er avd.2 H.land (runde 10)
09/11/202418:30 – 19:39Åga G11 1 – Mosjøen IL G11 2Hauknes 7erG11 LG 7 er avd.3 H.land (runde 12)
09/12/202419:00 – 20:24Åga G12 2 – Mosjøen IL G12 1Hauknes Kgb 9BG12 LG 9er avd.4 H.land (runde 11)
09/15/202413:00 – 14:14Åga J13-1 – Dønna J13-1Hauknes Kgb 9AJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 8)
09/16/202417:00 – 18:24Åga G13-1 – Bossmo/Ytt. G13-2Hauknes Kgb 9AG13 SMG 9er 1.div avd.2 H.land (runde 13)
09/16/202419:00 – 20:14Åga J13-1 – Bossmo/Ytt. J13-2Hauknes Kgb 9AJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 13)
09/17/202419:00 – 20:14Bossmo/Ytt. J13-1 – Sandnessjøen J13-2Hauknes Kgb 9AJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 13)
09/18/202418:30 – 19:39Åga J10 1 – Leirfjord J10 1Hauknes 7erJ10 MJ 7er avd.2 H.land (runde 11)
09/19/202417:00 – 17:54Åga J8 1 – Rana FK J8 1Åga hallen 5erJ8/J9 MJ 5er avd.2 Rana (runde 12)
09/19/202418:00 – 18:54Åga G9 1 – Gruben G9 3Åga hallen 5erG9 Minigutt 5er avd.5 Rana (runde 13)
09/19/202419:00 – 20:24Rana FK G14-1 – Bossmo/Ytt. G14-2Hauknes KgbG14 SMG 1.div avd.2 H.land (runde 16)
09/19/202419:00 – 20:09Bossmo/Ytt. G11 1 – Rana FK G11 2Hauknes 7erG11 LG 7 er avd.3 H.land (runde 13)
09/23/202419:00 – 20:24Åga G13-1 – Halsøy G13-1Hauknes Kgb 9AG13 SMG 9er 1.div avd.2 H.land (runde 14)
09/24/202419:00 – 20:14Åga J13-2 – Bossmo/Ytt. J13-1Hauknes Kgb 9BJ13 SMJ 9er 1.div avd.2 H.land (runde 14)
09/25/202419:00 – 20:24Åga G12 1 – Rana FK G12 1Hauknes Kgb 9BG12 LG 9er avd.4 H.land (runde 13)
09/25/202419:00 – 20:09Åga G10 1 – Bossmo/Ytt. G10 3Hauknes 7erG10 Minigutt 7er avd.5 Rana (runde 15)
09/25/202420:25 – 22:09Rana FK G19-2 – Selfors G19-2Hauknes KgbG19 Junior menn avd.2 H.land (runde 12)
09/26/202418:00 – 18:54Åga J8 1 – Storforshei J9 Jenter 09Åga hallen 5erJ8/J9 MJ 5er avd.2 Rana (runde 13)
09/26/202418:30 – 19:39Åga J11 åga 1 – Bossmo/Ytt. J11 1Hauknes 7erJ11 LJ 7er avd. 2 H.land (runde 13)
09/26/202419:00 – 20:24Åga G12 2 – Gruben G12 1Hauknes Kgb 9BG12 LG 9er avd.4 H.land (runde 13)
09/30/202419:30 – 20:59Bossmo/Ytt. G17-1 – Mosjøen IL G17-2Hauknes KgbG17 Gutter 1.div avd.2 H.land (runde 14)